125E2C15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 125E2C15.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 125A 15.5KVAC
Duomenų lapai: 125E2C15.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 93 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
125E2C15.5 specifikacijos
Dalies numeris 125E2C15.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 125A 15.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 93 pcs Duomenų lapas 125E2C15.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 15.5kV Dydis / Matmenys 18.875" L x 3.000" W x 6.380" H (479.43mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 125A
Klasė E Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Transformer Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
125E
125E
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: TRANSFORMER 15W 80MA TUBE TYPE
Sandelyje: 2605 pcs
parsisiųsti: 125E.pdf
RFQ
125DSE
125DSE
apibūdinimas: TRANSFORMER 10W 70MA TUBE SNGL