1210L075/24PR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1210L075/24PR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210L075/24PR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 24V 750MA 1210
Duomenų lapai: 1210L075/24PR.pdf
  • Pranešimas
1210L075/24PR specifikacijos
Dalies numeris 1210L075/24PR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 24V 750MA 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191726 pcs Duomenų lapas 1210L075/24PR.pdf
Įtampa - maks 24V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 100ms Storis (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dydis / Matmenys 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Serija POLY-FUSE®, 1210L
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 400 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 130 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric), Concave Kiti vardai 1210L07524PR
F4146TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 1.5A Dabartinis - maks 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 750mA Patvirtinimai cURus, TUV