1206SFS700F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206SFS700F/24-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206SFS700F/24-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 7A 24VDC 1206
Duomenų lapai: 1.1206SFS700F/24-2.pdf2.1206SFS700F/24-2.pdf
  • Pranešimas
1206SFS700F/24-2 specifikacijos
Dalies numeris 1206SFS700F/24-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 7A 24VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212773 pcs Duomenų lapas 1.1206SFS700F/24-2.pdf2.1206SFS700F/24-2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 24V Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)