1206SFS100F/63-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206SFS100F/63-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206SFS100F/63-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 1A 63VDC 1206
Duomenų lapai: 1.1206SFS100F/63-2.pdf2.1206SFS100F/63-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1206SFS100F/63-2 specifikacijos
Dalies numeris 1206SFS100F/63-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 1A 63VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 118671 pcs Duomenų lapas 1.1206SFS100F/63-2.pdf2.1206SFS100F/63-2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Serija SFS Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 1206SFS100F/63-2CT
1206SFS100F/63CT
1206SFS100F/63CT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.11 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.36 Ohms Dabartinis įvertinimas 1A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A