1206SFP450F/32-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206SFP450F/32-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206SFP450F/32-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 1206
Duomenų lapai: 1.1206SFP450F/32-2.pdf2.1206SFP450F/32-2.pdf
  • Pranešimas
1206SFP450F/32-2 specifikacijos
Dalies numeris 1206SFP450F/32-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178933 pcs Duomenų lapas 1.1206SFP450F/32-2.pdf2.1206SFP450F/32-2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 1206SFP450F/32-2TR
RF0460-000
RF0460-000TR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 3.2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.021 Ohms Dabartinis įvertinimas 4.5A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A