1206L450SLWR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L450SLWR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206L450SLWR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 6V 4.5A 1206
Duomenų lapai: 1206L450SLWR.pdf
  • Pranešimas
1206L450SLWR specifikacijos
Dalies numeris 1206L450SLWR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 6V 4.5A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65265 pcs Duomenų lapas 1206L450SLWR.pdf
Įtampa - maks 6V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 2s Storis (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dydis / Matmenys 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) Serija POLY-FUSE®, LoRho
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 14 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 1 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave Kiti vardai 1206L450SL
F5787TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 4.5A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 9A Dabartinis - maks 50A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 4.5A Patvirtinimai cURus, TUV