1.5SMC18A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC18A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5SMC18A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 15.3V 25.2V DO214AB
Duomenų lapai: 1.5SMC18A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1.5SMC18A specifikacijos
Dalies numeris 1.5SMC18A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 15.3V 25.2V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215047 pcs Duomenų lapas 1.5SMC18A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 15.3V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 25.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 17.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija 1.5SMC Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai 1.5SMC18ADKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 60.3A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1.5SMC18A
1.5SMC18A
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO214AB
Sandelyje: 331814 pcs
parsisiųsti: 1.5SMC18A.pdf
RFQ
1.5SMC18A M6G
1.5SMC18A M6G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 15.3V 25.5V DO214AB