0UCB015.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0UCB015.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET
Duomenų lapai: 1.0UCB015.X.pdf2.0UCB015.X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0UCB015.X specifikacijos
Dalies numeris 0UCB015.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10427 pcs Duomenų lapas 1.0UCB015.X.pdf2.0UCB015.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 12V Serija UCB
Kiti vardai UCB015.X Lenkų skaičius 1
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas -
Dabartinis įvertinimas 15A Breaker tipo -