0TOO2.25Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0TOO2.25Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE EDISON PLUG 2.25A 125VAC
Duomenų lapai: 0TOO2.25Z.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
4 pcs
  • Pranešimas
0TOO2.25Z specifikacijos
Dalies numeris 0TOO2.25Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE EDISON PLUG 2.25A 125VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4061 pcs Duomenų lapas 0TOO2.25Z.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys -
Serija POWR-GARD® TOO Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Edison Plug
Kiti vardai T 2 1/4
TOO2.25Z
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Edison Plug funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 2.25A Klasė -