0TLS020.TXV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0TLS020.TXV
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 20A 170VDC RAD BEND
Duomenų lapai: 0TLS020.TXV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0TLS020.TXV specifikacijos
Dalies numeris 0TLS020.TXV Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 20A 170VDC RAD BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4341 pcs Duomenų lapas 0TLS020.TXV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 170V Dydis / Matmenys 0.563" Dia x 0.877" H (14.30mm x 22.28mm)
Serija POWR-GARD® TLS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial Bend Cylinder
Kiti vardai TLS 20A-V
TLS020.TXV
TLS020V
TLS20V
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 20A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100kA Patvirtinimai CE, UR
Programos Telecom
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0TLS025.TXLB
0TLS025.TXLB
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 25A 170VDC CYLINDR
Sandelyje: 4884 pcs
parsisiųsti: 0TLS025.TXLB.pdf
RFQ
0TLS020.T
0TLS020.T
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 20A 170VDC