0TLN300.X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0TLN300.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 300A 170VDC CYLINDR
Duomenų lapai: 0TLN300.X.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 294 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 294 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
0TLN300.X specifikacijos
Dalies numeris 0TLN300.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 300A 170VDC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 294 pcs Duomenų lapas 0TLN300.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 170V Dydis / Matmenys 2.094" Dia x 4.752" L (53.19mm x 120.70mm)
Serija POWR-GARD® TLN Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai TLN 300
TLN300
TLN300.X
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 300A Klasė -