0SOO.500Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0SOO.500Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE EDISON PLUG 500MA 125VAC
Duomenų lapai: 0SOO.500Z.pdf
  • Pranešimas
0SOO.500Z specifikacijos
Dalies numeris 0SOO.500Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE EDISON PLUG 500MA 125VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4086 pcs Duomenų lapas 0SOO.500Z.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Dydis / Matmenys -
Serija POWR-GARD® SOO Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė S Type Plug
Kiti vardai S 1/2
SOO.500Z
Saugiklių tipas Edison Plug funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 500mA Klasė -