0SLC030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SLC030.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0SLC030.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 30A 480VAC/170VDC
Duomenų lapai: 0SLC030.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0SLC030.T specifikacijos
Dalies numeris 0SLC030.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 30A 480VAC/170VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14156 pcs Duomenų lapas 0SLC030.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 170V Įtampos įvertinimas - AC 480V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.626" L (10.30mm x 41.30mm) Serija POWR-GARD® SLC
Atsakymo laikas Medium Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai 0SLC030.T-ND
0SLC030T
F1812
SLC 30A
SLC030
SLC030.T
SLC030T
SLC30
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 30A