0RLS080.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0RLS080.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR
Duomenų lapai: 0RLS080.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0RLS080.V specifikacijos
Dalies numeris 0RLS080.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5838 pcs Duomenų lapas 0RLS080.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm)
Serija POWR-GARD® RLS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai RLS080
RLS080.V
RLS80
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 80A