0RLN600.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0RLN600.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 600A 250VAC CYLINDR
Duomenų lapai: 0RLN600.X.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0RLN600.X specifikacijos
Dalies numeris 0RLN600.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 600A 250VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4719 pcs Duomenų lapas 0RLN600.X.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 2.594" Dia x 5.870" L (65.90mm x 149.10mm)
Serija POWR-GARD® RLN Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai RLN600
RLN600.X
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 600A