0NLN600.X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0NLN600.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 600A 250VAC/VDC
Duomenų lapai: 0NLN600.X.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 843 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
  • Pranešimas
0NLN600.X specifikacijos
Dalies numeris 0NLN600.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 600A 250VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 843 pcs Duomenų lapas 0NLN600.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 2.594" Dia x 5.870" L (65.90mm x 149.10mm) Serija POWR-GARD® NLN
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals Kiti vardai NLN 600
NLN600
NLN600.X
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 600A