0NLN012.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0NLN012.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 12A 250VAC/VDC
Duomenų lapai: 0NLN012.T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
0NLN012.T specifikacijos
Dalies numeris 0NLN012.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 12A 250VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17974 pcs Duomenų lapas 0NLN012.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serija POWR-GARD® NLN
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai NLN 12
NLN012
NLN012.T
NLN12
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 12A