0MRB015.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0MRB015.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas CIR BRKR 15A 12VDC PUSH-RESET
Duomenų lapai: 0MRB015.X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0MRB015.X specifikacijos
Dalies numeris 0MRB015.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas CIR BRKR 15A 12VDC PUSH-RESET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6710 pcs Duomenų lapas 0MRB015.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 12V Serija MRB
Kiti vardai MRB015.X Lenkų skaičius 1
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimas - Dabartinis įvertinimas 15A