0MIN025.VXGLO
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0MIN025.VXGLO
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE
Duomenų lapai: 1.0MIN025.VXGLO.pdf2.0MIN025.VXGLO.pdf3.0MIN025.VXGLO.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0MIN025.VXGLO specifikacijos
Dalies numeris 0MIN025.VXGLO Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4734 pcs Duomenų lapas 1.0MIN025.VXGLO.pdf2.0MIN025.VXGLO.pdf3.0MIN025.VXGLO.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Serija MINI®
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Blade, Miniature Kiti vardai 0MIN025VXGLO
MIN025.VXGLO
MIN025VXGLO
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Saugiklių tipas Automotive Dabartinis įvertinimas 25A