0MIN015.HXGLO
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0MIN015.HXGLO
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE
Duomenų lapai: 1.0MIN015.HXGLO.pdf2.0MIN015.HXGLO.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0MIN015.HXGLO specifikacijos
Dalies numeris 0MIN015.HXGLO Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 84199 pcs Duomenų lapas 1.0MIN015.HXGLO.pdf2.0MIN015.HXGLO.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Serija MINI®
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Blade, Miniature Kiti vardai 0MIN015HXGLO
MIN015.HXGLO
MIN015HXGLO
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Automotive
Dabartinis įvertinimas 15A Spalva Blue