0MIB020.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0MIB020.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Duomenų lapai: 0MIB020.X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0MIB020.X specifikacijos
Dalies numeris 0MIB020.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7342 pcs Duomenų lapas 0MIB020.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 12V Serija MINI®
Kiti vardai MIB020.X Lenkų skaičius 1
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas -
Dabartinis įvertinimas 20A Breaker tipo -