0MEG300.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0MEG300.X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 300A 32VAC/VDC
Duomenų lapai: 1.0MEG300.X.pdf2.0MEG300.X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0MEG300.X specifikacijos
Dalies numeris 0MEG300.X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 300A 32VAC/VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8058 pcs Duomenų lapas 1.0MEG300.X.pdf2.0MEG300.X.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) Serija MEGA®
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Auto Link Kiti vardai 0MEG300X
MEG300.X
MEG300X
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Automotive
Dabartinis įvertinimas 300A Spalva -