0MAX040.HXGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0MAX040.HXGLO
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC 100PC
Duomenų lapai: 0MAX040.HXGLO.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0MAX040.HXGLO specifikacijos
Dalies numeris 0MAX040.HXGLO Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC 100PC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 21218 pcs Duomenų lapas 0MAX040.HXGLO.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm) Serija MAXI®
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Blade, Max Kiti vardai 0MAX040HXGLO
MAX040.HXGLO
MAX040HXGLO
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Automotive
Dabartinis įvertinimas 40A Spalva Orange