0LMF.300HXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LMF.300HXL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 300MA 300VAC
Duomenų lapai: 0LMF.300HXL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0LMF.300HXL specifikacijos
Dalies numeris 0LMF.300HXL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 300MA 300VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19867 pcs Duomenų lapas 0LMF.300HXL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 300V Dydis / Matmenys 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Serija POWR-GARD® LMF Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 300mA
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 10kA
Patvirtinimai CE, CSA, UL Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0LMF.500HXL
0LMF.500HXL
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC
Sandelyje: 21107 pcs
parsisiųsti: 0LMF.500HXL.pdf
RFQ
0LMF.300H
0LMF.300H
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 300MA 300VAC