0LKN225.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LKN225.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE LINK 225A 250VAC CYLINDR
Duomenų lapai: 0LKN225.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0LKN225.V specifikacijos
Dalies numeris 0LKN225.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE LINK 225A 250VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5274 pcs Duomenų lapas 0LKN225.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 2.094" Dia x 4.878" L (53.19mm x 123.90mm)
Serija POWR-GARD® LKN Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai 0LKN225V
LKN225.V
LKN225V
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Fuse Link
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 225A