0LGR01.6V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LGR01.6V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 1.6A 300VAC IN LINE
Duomenų lapai: 0LGR01.6V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0LGR01.6V specifikacijos
Dalies numeris 0LGR01.6V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 1.6A 300VAC IN LINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45280 pcs Duomenų lapas 0LGR01.6V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 300V Dydis / Matmenys 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Serija POWR-GARD® LGR Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė In-Line
Kiti vardai LGR01.6
LGR01.6V
LGR1.6
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Wire Lead Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 1.6A Klasė -