0KLC17.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0KLC17.5T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 17.5A 600VAC CYL
Duomenų lapai: 0KLC17.5T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0KLC17.5T specifikacijos
Dalies numeris 0KLC17.5T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 17.5A 600VAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4044 pcs Duomenų lapas 0KLC17.5T.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 0.563" Dia x 1.874" L (14.30mm x 47.60mm)
Serija POWR-GARD® KLC Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Kiti vardai KLC 17-1/2
KLC17.5
KLC17.5T
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 17.5A Klasė -