0JTD080.VXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0JTD080.VXID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: 0JTD080.VXID.pdf
  • Pranešimas
0JTD080.VXID specifikacijos
Dalies numeris 0JTD080.VXID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 80A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1438 pcs Duomenų lapas 0JTD080.VXID.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 1.126" Dia x 2.626" L (28.60mm x 66.70mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD_ID
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal Kiti vardai JTD 80ID
JTD080.VXID
JTD080ID
JTD80ID
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 80A