0JLS070.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0JLS070.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR
Duomenų lapai: 0JLS070.V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
0JLS070.V specifikacijos
Dalies numeris 0JLS070.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1485 pcs Duomenų lapas 0JLS070.V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 2.626" L (25.40mm x 66.70mm)
Serija POWR-GARD® JLS Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminals
Kiti vardai JLS 70
JLS070
JLS070.V
JLS70
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 70A Klasė J