0HEV040.ZXBD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0HEV040.ZXBD
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 40A 425VDC BOLT
Duomenų lapai: 0HEV040.ZXBD.pdf
  • Pranešimas
0HEV040.ZXBD specifikacijos
Dalies numeris 0HEV040.ZXBD Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 40A 425VDC BOLT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6040 pcs Duomenų lapas 0HEV040.ZXBD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 425V Dydis / Matmenys 0.469" Dia x 2.559" L (11.90mm x 65.00mm)
Serija HEV Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1495
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Dabartinis įvertinimas 40A