0FLQ03.2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ03.2T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLQ03.2T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 3.2A 500VAC/300VDC
Duomenų lapai: 0FLQ03.2T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
0FLQ03.2T specifikacijos
Dalies numeris 0FLQ03.2T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 3.2A 500VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5334 pcs Duomenų lapas 0FLQ03.2T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® FLQ
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai F1048
FLQ 3-2/10A
FLQ03.2
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 3.2A