0FLM.300T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM.300T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0FLM.300T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 300MA 250VAC/125VDC
Duomenų lapai: 0FLM.300T.pdf
  • Pranešimas
0FLM.300T specifikacijos
Dalies numeris 0FLM.300T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 300MA 250VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8918 pcs Duomenų lapas 0FLM.300T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serija FLM
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Kiti vardai FLM 3/10A
FLM.300
FLM.300T
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Nuolatinis šaltasis atsparumas 6.739 Ohms
Dabartinis įvertinimas 300mA Klasė -