0CNN500E.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0CNN500E.V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0CNN500E.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE STRIP 500A 125VAC/80VDC
Duomenų lapai: 1.0CNN500E.V.pdf2.0CNN500E.V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
0CNN500E.V specifikacijos
Dalies numeris 0CNN500E.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE STRIP 500A 125VAC/80VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3128 pcs Duomenų lapas 1.0CNN500E.V.pdf2.0CNN500E.V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 80V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Dydis / Matmenys - Serija POWR-GARD® CNN_E
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Kiti vardai CNN500E
CNN500E.V
CNN500EV
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Fuse Strip
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 500A