0CCK160.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0CCK160.V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 160A 125VDC CYLINDR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
0CCK160.V specifikacijos
Dalies numeris 0CCK160.V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 160A 125VDC CYLINDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1141 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 125V Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 4.362" L (25.40mm x 110.80mm)
Serija POWR-GARD® CCK Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Kiti vardai 0CCK160V
CCK 160
CCK160.V
CCK160V
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Bolt Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 160A Klasė -