0ATO07.5V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0ATO07.5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0ATO07.5V
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 7.5A 32VAC/VDC BLADE
Duomenų lapai: 1.0ATO07.5V.pdf2.0ATO07.5V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0ATO07.5V specifikacijos
Dalies numeris 0ATO07.5V Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 7.5A 32VAC/VDC BLADE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168969 pcs Duomenų lapas 1.0ATO07.5V.pdf2.0ATO07.5V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Serija ATO®
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Blade, ATO/ATC Kiti vardai 0ATO07.5V-ND
ATO07.5
ATO07.5V
ATO7.5
F11167
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Automotive
Dabartinis įvertinimas 7.5A Spalva Brown