0ATO025.MXGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0ATO025.MXGLO
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE
Duomenų lapai: 0ATO025.MXGLO.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0ATO025.MXGLO specifikacijos
Dalies numeris 0ATO025.MXGLO Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 63407 pcs Duomenų lapas 0ATO025.MXGLO.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Serija ATO®
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Blade, ATO/ATC Kiti vardai 0ATO025MXGLO
ATO025.MXGLO
ATO025MXGLO
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Automotive
Dabartinis įvertinimas 25A Spalva Clear