0AGU050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGU050.T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0AGU050.T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE AGU 50A 32V 5AG
Duomenų lapai: 0AGU050.T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0AGU050.T specifikacijos
Dalies numeris 0AGU050.T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE AGU 50A 32V 5AG "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 67885 pcs Duomenų lapas 0AGU050.T.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 32V Įtampos įvertinimas - AC 32V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija AGU
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai 0AGU050.T-ND
0AGU050T
AGU050.T
AGU50
F5028
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Dabartinis įvertinimas 50A Spalva -