0977.500MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0977.500MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0977.500MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 450VDC
Duomenų lapai: 0977.500MXEP.pdf
  • Pranešimas
0977.500MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0977.500MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 450VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19408 pcs Duomenų lapas 0977.500MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 450V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Serija 977
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5mm x 20mm (Axial) Kiti vardai 0977500MXEP
F1676
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Lydymasis I²t 0.3
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.945 Ohms
Dabartinis įvertinimas 500mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 100A AC, 200A DC Patvirtinimai CE, SEMKO