0876.125MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0876.125MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0876.125MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0876.125MXEP.pdf
  • Pranešimas
0876.125MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0876.125MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90709 pcs Duomenų lapas 0876.125MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serija 876 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 0876.125EP
0876.125MXEP-ND
0876125MXEP
F4982
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.02 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.066 Ohms Dabartinis įvertinimas 125mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai cULus, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0875AS43A1850
0875AS43A1850
Gamintojai: Johanson Technology
apibūdinimas: GSM ANT SWTCH MODULE QUAD BAND
Sandelyje: 4786 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN RECPT 136POS 1.27MM T/H R/A