0875.125MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0875.125MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0875.125MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0875.125MXEP.pdf
  • Pranešimas
0875.125MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0875.125MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 125MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69703 pcs Duomenų lapas 0875.125MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serija 875 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 0875.125EP
0875125MXEP
F3281
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.0072 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 1.85 Ohms Dabartinis įvertinimas 125mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A