0874.400MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0874.400MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0874.400MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0874.400MXEP.pdf
  • Pranešimas
0874.400MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0874.400MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81775 pcs Duomenų lapas 0874.400MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serija 874 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Kiti vardai 0874.400EP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.12 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.3655 Ohms Dabartinis įvertinimas 400mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A