07771.25MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
07771.25MRET1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 07771.25MRET1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE 1.25A 250V AXIAL ENHANCED
Duomenų lapai: 07771.25MRET1P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
07771.25MRET1P specifikacijos
Dalies numeris 07771.25MRET1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE 1.25A 250V AXIAL ENHANCED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59258 pcs Duomenų lapas 07771.25MRET1P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.142" Dia x 0.354" L (3.60mm x 9.00mm)
Serija 777 Atsakymo laikas -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai F6711CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 2.7 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.07 Ohms Dabartinis įvertinimas 1.25A
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimai CQC, KC, TUV, UR
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .065-.082 PRESSFIT
Sandelyje: 125960 pcs
parsisiųsti: 0778-0-18-80-07-27-10-0.pdf
RFQ
Gamintojai: HARTING
apibūdinimas: VERRIEGELUNGSWERKZEUG MEHRFACH
Sandelyje: 7 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 82004 pcs
parsisiųsti: 0778-0-18-01-07-27-10-0.pdf
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Gamintojai: HARTING
apibūdinimas: ERSATZHUELSE F DEMONTAGEWERK-
Sandelyje: 520 pcs
parsisiųsti:
077342 07.0HG 01
077342 07.0HG 01
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SWITCH VACUUM N.O. 7"HG
apibūdinimas: HAR-PAK GUIDE PIN
07755
Gamintojai: Steinel
apibūdinimas: REFLECTOR 10MM FOR HG350ESD
apibūdinimas: CONN MEAS PROBE FOR SMA PLUG
Sandelyje: 170 pcs
apibūdinimas: EINDRUECKPCEMPEL FUER HAR-PAK
07735
Gamintojai: Steinel
apibūdinimas: REDUCER W/GUARD FOR HG350ESD
Sandelyje: 161 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus