0688006.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0688006.MXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6A 70VDC
Duomenų lapai: 0688006.MXP.pdf
  • Pranešimas
0688006.MXP specifikacijos
Dalies numeris 0688006.MXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6A 70VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29721 pcs Duomenų lapas 0688006.MXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 70V Dydis / Matmenys 0.248" Dia x 0.992" L (6.30mm x 25.20mm)
Serija 688 Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic
Dabartinis įvertinimas 6A Breaking Capacity @ nominalus įtampa 2.5kA
Patvirtinimai cURus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: PRE-CRIMPED LEAD PICO-EZMATE FE
Sandelyje: 5119 pcs
parsisiųsti: 0688012380.pdf
RFQ
apibūdinimas: USB 2.0 TYPE C TO C WHITE CABLE,
Sandelyje: 21372 pcs
parsisiųsti: 0687980010.pdf
RFQ
0688010.MXP
0688010.MXP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 10A 70VDC
parsisiųsti: 0688010.MXP.pdf
apibūdinimas: HARNESS ASM NEXTEER 38008875
parsisiųsti:
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 5A 70VDC
parsisiųsti: 0688005.MXP.pdf
apibūdinimas: WIRE ASSEMBLY HARNESS
parsisiųsti:
apibūdinimas: HARNESS ASM NEXTEER 38019756 R00
apibūdinimas: 5025790000 300MM WIRE ASSEMBLY
apibūdinimas: CONNECTOR ASSEMBLY
apibūdinimas: 56134-9000 DOUBLE END 150MM LENG
apibūdinimas: USB 2.0 TYPE C TO A WHITE CABLE,
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus