06771.25MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
06771.25MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06771.25MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 06771.25MXEP.pdf
  • Pranešimas
06771.25MXEP specifikacijos
Dalies numeris 06771.25MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74874 pcs Duomenų lapas 06771.25MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 12.1
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.065 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.25A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL, VDE