0677.500DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.500DRT4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0677.500DRT4
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0677.500DRT4.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0677.500DRT4 specifikacijos
Dalies numeris 0677.500DRT4 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 80916 pcs Duomenų lapas 0677.500DRT4.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 677 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 1.32
Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.31 Ohms Dabartinis įvertinimas 500mA
Spalva - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A
Patvirtinimai CSA, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0677.315MXEP
0677.315MXEP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 315MA 250VAC AXIAL
Sandelyje: 54092 pcs
parsisiųsti: 0677.315MXEP.pdf
RFQ
0677.500DRT4P
0677.500DRT4P
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL