067606.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067606.3MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067606.3MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067606.3MXEP.pdf
  • Pranešimas
067606.3MXEP specifikacijos
Dalies numeris 067606.3MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76936 pcs Duomenų lapas 067606.3MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 676 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 33.8
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.006 Ohms
Dabartinis įvertinimas 6.3A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 63A Patvirtinimai CSA, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
06762-02HB
06762-02HB
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: HARD HAT LINER EVAPORATIVE COOL
Sandelyje: 4980 pcs
parsisiųsti: 06762-02HB.pdf
RFQ
067606.3MXE
067606.3MXE
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL