0676.100MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0676.100MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0676.100MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0676.100MXEP.pdf
  • Pranešimas
0676.100MXEP specifikacijos
Dalies numeris 0676.100MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58989 pcs Duomenų lapas 0676.100MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 676 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0016
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 3.3 Ohms
Dabartinis įvertinimas 100mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 35A Patvirtinimai CSA, UL