0675.200DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.200DRT4P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0675.200DRT4P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 200MA 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 0675.200DRT4P.pdf
  • Pranešimas
0675.200DRT4P specifikacijos
Dalies numeris 0675.200DRT4P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 200MA 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77504 pcs Duomenų lapas 0675.200DRT4P.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 675 Atsakymo laikas Slow
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.0158
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 2.485 Ohms
Dabartinis įvertinimas 200mA Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL