06743.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
06743.15MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06743.15MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 06743.15MXEP.pdf
  • Pranešimas
06743.15MXEP specifikacijos
Dalies numeris 06743.15MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70214 pcs Duomenų lapas 06743.15MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 674 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 5.98
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0251 Ohms
Dabartinis įvertinimas 3.15A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL
Susiję produktai
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: SATA SYSTEM PLUG R/A
Sandelyje: 137478 pcs
parsisiųsti: 0674901230.pdf
RFQ
apibūdinimas: SATA SYSTEM PLUG R/A GOLD
Sandelyje: 64202 pcs
parsisiųsti: 0674901221.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN HEADER SATA 7POS SMD GOLD
06748
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: LABEL ESD/STATIC 10"X4" BLCK/YLL
06742N
06742N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: FILE,4",KNIFE 2ND CUT,102MM
parsisiųsti:
06743.15DRT4
06743.15DRT4
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
parsisiųsti: 06743.15DRT4.pdf
06742
Gamintojai: Desco
apibūdinimas: SIGN ESD/STATIC WARN 22"X17" 5PC
06743.15MXE
06743.15MXE
parsisiųsti: 06743.15MXE.pdf
06743.15DRT4P
06743.15DRT4P
parsisiųsti: 06743.15DRT4P.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus