067401.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067401.5MXEP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 067401.5MXEP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CERAMIC 1.5A 250VAC AXIAL
Duomenų lapai: 067401.5MXEP.pdf
  • Pranešimas
067401.5MXEP specifikacijos
Dalies numeris 067401.5MXEP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CERAMIC 1.5A 250VAC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75283 pcs Duomenų lapas 067401.5MXEP.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 250V Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serija 674 Atsakymo laikas Fast
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard (Axial)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 0.881
Saugiklių tipas Cartridge, Ceramic Nuolatinis šaltasis atsparumas 0.0592 Ohms
Dabartinis įvertinimas 1.5A Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A Patvirtinimai CSA, UL